27.7.12

RIMMEL Stay Matte puder prasowany ( kolor Amber 009 )


Używam tego pudru od 5 ( słownie: pięciu ) lat i choć kocham testować kosmetyki to tego nie odważę się zamienić na żaden inny ! Po prostu jest idealny.
Za cenę ok. 20 zł dostajemy 14 gramowe opakowanie pudru. Opakowanie dość ascetyczne, odkręcane, podatne na uszkodzenia. Ale za to więcej pudru niż w kosmetykach innych firm, gdzie design opakowania przewyższa jakość produktu.
Puder idealny do wykańczania makijażu. Zawsze stosuję go na podkład i pod cienie do powiek. Świetnie utrwala makijaż, matuje cerę na wiele godzin ( producent zapewnia, że cera pozostaje matowa do 5 godzin i jest to szczera prawda) nie zbija się, nie roluje ani nie osypuje z twarzy. Daje delikatny wygląd bez efektu maski dzięki bogatej gamie kolorystycznej dopasowującej się do koloru karnacji ( ja używam odcienia 009 Amber ).
Jest łatwy w demakijażu. Nie zapycha, nie podrażnia i przede wszystkim jest trwały. Wygląda naturalnie, a ponadto jest bardzo, bardzo wydajny.
Puder ten jest jednym z niewielu kosmetyków, które z czystym sumieniem mogę polecić każdej kobiecie ! Używam go ja, moja mama i moje koleżanki - tyle osób nie może się mylić :)


1 komentarz:

Copyright © 2017 Kaczka z piekła rodem