27.10.12

Ciekawy dokument i nagroda od Dermedic czyli podsumowanie tygodnia z kubkiem kawy w łapkach :) I like it !

W MOIM STUDENCKIM MIESZKANIU
Tak, tak wiem... już 13.00 a ja tu będę o jakimś śniadaniu pisała i to w dodatku siedząc w piżamie na łóżku, ale czasami taki dzień jest po prostu potrzebny. Wieczorem przyjedzie mój Misiek więc menu na weekend mam już ułożone i powoli mruga mi na kuchence bulion do barszczyku czerwonego :)
Ale nie o żarciu przecież tu mowa, choć jeśli chcecie zapoznać się z moją radosną twórczością kulinarną to zapraszam na bloga Siekierą Po Jajach, który współtworzę z towarzyszem Zającem.

Wczorajszy dzień zakończył się dla mnie bardzo pozytywnie. 2 dni temu na FB firma Dermedic zapytała, kto chciałby przetestować ich serum nawadniające. Zgłosiłam swoją gotowość, choć nie wierzyłam, że mogę zostać wybrana. Okazało się jednak, że firma jest bardzo łaskawa i zamiast 1 wybrała 12 testerek. Do testów przeznaczyła kilka produktów, mi w udziale przypadła maseczka nawadniająca z czego niesłychanie się cieszę bo czytałam o niej całkiem dobre opinie. Być może okaże się być dobrą tarczą ochronną na centralne ogrzewanie, które bardzo dokucza mojej skórze. Obok przedstawiam screena dla poświadczenia mojej prawdomówności.

Na koniec chciałabym zaprosić Was do obejrzenia ciekawego dokumentu pod tytułem: Jak bardzo można być brudnym ?.
Dwójka ochotników przez 6 tygodni totalnie się nie myje !!! Ale nie o to mi chodzi :) W dokumencie przedstawiono wiele ciekawych badań na temat substancji zawartych w kosmetykach. Na czarnej liście jak zwykle znalazły się unikane przeze mnie parabeny. Choć momentami film jest obrzydliwy to myślę, że my, kosmetykoholiczki stanowczo powinnyśmy się z nim zapoznać :) Link poniżej:5 komentarzy:

 1. Zaciekawił mnie ten film, ale nie mogę obejrzeć bo dostępny z VOD tylko na terenie Polski:(

  Fajne kanapeczki zrobiłaś! Bardzo smakowite:)

  Gratki z okazji testowania

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzięki :) Szkoda, że nie możesz obejrzeć :( Nie wiedziałam, że VOD ma takie ograniczenia :/

  OdpowiedzUsuń
 3. A to olejowanie to jest tylko na suche włosy?

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2017 Kaczka z piekła rodem