8.11.12

Obiecane rabaty dla Was + małe wytłumaczenie ( sesja zdjęciowa ) :)

Kochane ! Najpierw chciałabym bardzo przeprosić za to, że wczoraj trochę się obijałam, ale miałam ważny powód. Pisałam Wam już kiedyś, że przy okazji wygranej kosmetyków do testowania firmy Ziaja KLIK miałam zostać zaproszona na sesję zdjęciową, która ukaże się w którymś z zimowych wydań. No i właśnie wczoraj nadszedł ten dzień :D Mam nadzieję, że już niedługo będę miała zdjęcia i będę mogła Wam pokazać jak wyglądałam :) Mimo, że nie miałam wielkiej ochoty na takie przedsięwzięcie to i tak jestem bardzo zadowolona, że wzięłam w nim udział. Fantastyczny fryzjer, przemiła makijażystka i wyrozumiała stylistka, a do tego fotograf z poczuciem humoru - cieszę się, że przeżyłam taką fajną przygodę.
Ale nie ma czasu na pito pitu, bo mam sporo spraw do ogarnięcia :)

Chciałam serdecznie podziękować Andzik z bloga Fora a dreams oraz IngaSz z bloga pomarańczowy zakreślacz... za nominowanie mnie do nagrody Liebster blog. Jestem wam naprawdę wdzięczna i szalenie mnie zaskoczyłyście. Jeśli nie zdążę dziś to na pewno jutro odpowiem na pytania. Całusy dla Was :*


Na koniec tego wywody chciałam Wam przekazać obiecane rabaty do drogerii internetowej Cocolia .

Na hasło " Kaczka " otrzymacie 5 % rabatu !

Sama skusiłam się u nich na zakup swojej pierwszej palety Sleek oraz zestawu pędzli na prezent dla koleżanki. Myślę, że jak najbardziej są firmą godną polecenia, a kosmetyki, które będę miała przyjemność testować pokażę już niedługo :)

Buziaki dla Was i obiecuję, że na razie koniec gwiazdorzenia na sesjach, a za to masa recenzji na blogu :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2017 Kaczka z piekła rodem