2.11.12

Pora na wyniki... :)

W dniach od 9 do 30 października można było wziąć udział w konkursie na moim blogu. Zadanie konkursowe polegało na dokończeniu zdania Gdybym mogła być mężczyzną jeden dzień to... .
Jest mi niezmiernie miło, że tyle dziewczyn wzięło w nim udział. Kochane, Wasze odpowiedzi były świetne - szczere, zabawne i wybór jednej był dla mnie koszmarem. Miałam nadzieję opublikować wyniki już dzień po zakończeniu konkursu jednak okazało się, że jest to niemożliwe. Wszystkie wypowiedzi czytałam po kilka razy, doradzałam się zarówno mężczyzn jak i kobiet, ale nikt doradzić nie potrafił. Najchętniej nagrodziłabym każdą z Was. Niestety nagroda jest jedna i musiałam wreszcie zdecydować się na zwycięzcę. Następnym razem z pewnością przewidzę większą pulę :)
Nie ukrywam, nie przepadam za wierszykami. Zawsze wolę szczerą, prawdziwą i niebanalną odpowiedź. 
Ten wierszyk urzekł mnie jednak do tego stopnia, że właśnie za niego postanowiłam przyznać nagrodę. W swojej prostocie niesie naprawdę niesamowity przekaz. Same zobaczcie:

aqutek ( agata.f) - Kochana czuj się zwycięzcą :)

Za chwilę wysyłam do Ciebie maila z informacją .

Wszystkim jeszcze raz bardzo, bardzo serdecznie dziękuję za wzięcie udziału i mam nadzieję, że już niedługo uda mi się zorganizować konkurs, w którym będę mogła nagrodzić więcej z Was.

Pozdrawiam serdecznie
Kaczmarta

4 komentarze:

Copyright © 2017 Kaczka z piekła rodem