4.7.13

Letni konkurs z z.one concept - wygraj 1 z 4 bajecznie mlecznych zestawów do włosów :)

Myślę, że tak na dobry początek powrotu po przerwie, dawno obiecywany konkurs to coś w sam raz na podziękowanie za to, że nadal ze mną jesteście :)

Wspólnie ze sklepem eurofryz, ambasadorem marki z.one concept w Polsce przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania są cztery nagrody w postaci 100 ml odżywki w piance do włosów z linii milk_shake ( o której pisałam już dawno temu na blogu ) oraz zestawu trzech próbek z linii NO INHIBIOTION w skład którego wchodzi wygładzające mleczko do włosów ( o którym już niebawem na blogu ), preparat nadający kształt falom i lokom oraz serum eliminujące 12 problemów związanych z włosami


Zasady konkursu są, jak zwykle, proste :)
  1.  Bądź publicznym obserwatorem mojego bloga lub polub mój funpage na facebooku KLIK.
  2. Polub profil z.one Polska na facebooku KLIK
  3. Odpowiedz na pytanie konkursowe " który produkt marki z.one concept ciekawi Cię najbardziej ?", wszystkie produkty znajdziecie w sklepie eurofryz KLIK.
  4. Jeśli masz ochotę to udostępnij info o konkursie na swoim blogu lub na facebooku, ale nie jest to warunek konieczny.
  5. Konkurs trwa od 4 lipca do 26 lipca do godziny 23.59.
  6. Czterech laureatów konkursu zostanie wybranych w ciągu 7 dni od zakończenia konkursu.
  7. O wygranej poinformuję na łamach bloga i na facebooku więc radzę śledzić wieści :)
  8. Pełen regulamin konkursu znajdziecie klikając TUTAJ :) 

A na koniec prośba ! Jesteśmy dorośli, bawimy się uczciwie - od pewnego czasu prowadzę rejestr obserwatorów i rzetelnie sprawdzam KAŻDE zgłoszenie. Osoby nieuczciwe bądź poławiacze nagród, którzy gdy nie wygrają, natychmiast uciekają z obserwatorów i "lubisiów: na fejsie będą automatycznie zapisane na czarnej liście i podane publiczne celem ostrzeżenia koleżanek po fachu przed nagradzaniem oszustów :) Brzmi groźnie, ale liczę na to, że wszyscy umiemy się zachować :)

6 komentarzy:

Copyright © 2017 Kaczka z piekła rodem