9.1.14

Wyniki konkursu "Magia Świąt" z garścią własnych przemyśleń :)

To był koszmar!!! Koszmar oczywiście z wybieraniem zwycięzców, bo Wasze odpowiedzi było wprost cudowne. Wierzcie lub nie, ale walka była naprawdę wyrównana. Bardzo, ale to bardzo chciałabym nagrodzić więcej osób - niestety zestawy były tylko 3, a dodatkowo 99% z Was chciało właśnie ten ostatni. Bardzo żałuję, że nie zostawiłam możliwości wyboru dwóch - wtedy ja miałabym ułatwione zadanie,  a tak przez kilka dni czytałam, analizowałam i przesiewałam, aby wreszcie wyłonić zwycięzców zgodnie ze swoim sumieniem.Mam jednak kilka drobnych uwag, o których chcę napisać na początku, aby nie było nieporozumień.

1. Kilka zgłoszeń wpłynęło po terminie czyli 2 stycznia, wielka szkoda bo były naprawdę bardzo dobre. Mam nadzieję, że to jednak nic straconego wszakże już mam w planach kolejny konkurs :)

2. Kilka osób zrobiło sobie jaja - konkurs nie polegał na wylosowaniu zwycięzcy, a na wyborze najlepszej odpowiedzi więc "zimna wódka" raczej nie powalała mnie na kolana swoją kreatywnością :D

3. Nie wszystkich konkursowiczów udało mi się zidentyfikować - nie mogłam ani w obserwatorach Google, ani na facebooku znaleźć nicków pod jakimi dane osoby zgłosiły się do konkursu.

4. Tradycyjnie wszyscy obserwatorzy zostali zapisani - będzie mi miło jeśli zostaniecie ze mną na dłużej.

Nie przedłużając już zbędnymi wywodami tej magicznej chwili, chciałabym ogłosić, że:

Zestaw nr 1 wędruje do:

Darin

Zestaw nr 2 zgarnia:

robaczeeek

Walkę o zestaw nr 3 wygrała:

fightthedull

Dziewczyny gratuluję Wam serdecznie i bardzo proszę o kontakt pod adresem kaczmartak@gmail.com w celu ustalenia szczegółów wysyłki.

Pozostałym uczestnikom jeszcze raz bardzo, bardzo dziękuję za udział, naprawdę ciężko mi na serduchu, że nie mogłam nagrodzić większej ilości osób, ale zdradzę w sekrecie, że już niedługo możecie spodziewać się czegoś od Lumene :) Trzymam kciuki, żeby następnym razem się udało!

PS. Wszelkich "Anonimów" z pretensjami uprasza się o dokładne zapoznanie się z regulaminem oraz treścią tego posta, aby nie narażać na przykrość mojego słabego serduszka. Dziękuję.

19 komentarzy:

 1. Gratulacje dla zwyciężczyń ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Damn, a ja chciałam zestaw numer dwa, a i tak się nie udało ;))))

  Gratulacje dziewczyny! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ojejku, bardzo dziękuję! :D Aaaaaaaaaaaaaaaaale się cieszę :) Chętnie przeczytałabym wszystkie historie, ale pamiętam co się działo po poprzednim konkursie i doskonale rozumiem, dlaczego ich nie publikowałaś.

  OdpowiedzUsuń
 4. Juupi! Udało się :))
  Szczęście mi dziś dopisuje :))
  Gratuluję pozostałym.

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję :) !

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję reszcie dziewczyn a sama się bardzo cieszę :) Zaraz naskrobię do Ciebie e-maila :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo fajny wpis. Będę częściej zaglądała. Zapraszam do mnie: http://karmazynowabajka.blogspot.de/

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratulacje! Jakby komuś się nudziło zapraszam na mój blog: http://blogi-o-kosmetykach.blogspot.com/ :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2017 Kaczka z piekła rodem