10.7.14

Ambasadorska podróż z Le Petit Marseillais

Część z Was już wie, a część jeszcze nie dlatego śpieszę poinformować, że wczoraj dotarła do mnie moja paczuszka ambasadorki Le Petit Marseillais. Bardzo się cieszę, że mogę wyruszyć z nimi w podróż przez magiczny świat zapachów, gdyż produkty tej marki znam i używam ich już od jakiegoś czasu. W tej chwili ich żele są moim numerem 1 wśród drogeryjnych półek dlatego jeszcze chwilka, jeszcze trochę i będziecie mogły spodziewać się recenzji.


Paczuszka dotarła do mnie akurat gdy byłam w pracy, więc zdążyłam już opowiedzieć koleżankom i kolegom o całej akcji, a także podzieliłam się częścią próbek :) Wierzcie lub nie, ale faceci byli nie mniej zainteresowani niż kobiety :)

Od jutra zacznę aktywniejsze życie blogowe, ponieważ dziś mój pierwszy dzień urlopu. Nie do końca planowany, ale skoro się wydarzył to nie omieszkałam z niego skorzystać. Co prawda nadchodzące dwa dni mam mocno napięte - za jutro proszę o trzymanie kciuków, pewnie nic z tego, ale jak się uda to się pochwalę, a w sobotę rozpoczynam karierę wizażystki :D Jeśli moje zdolności okażą się być na tyle zadowalające, że ja sama poczuję się usatysfakcjonowana to na poważnie pomyślę o własnej działalności :)

Tymczasem uciekam pięknić się na jutro, a Wam życzę spokojnej nocki :*

18 komentarzy:

 1. Gratuluję :) Pięknie zapakowana paczuszka :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo lubię zapachy ich żeli pod prysznic :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale świetne opakowanie, firma się postarała :D Oczywiście gratuluję! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Moja paczuszka też już dotarła. MMM... lubię to!
  Ich żele już regularnie bywają w mojej łazience :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Oooj, chyba aż je kupię i wypróbuję :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten balsam do ciała nie zrobił u mnie nic... mam bardzo suchą skórę, ani troszeczkę mnie nie nawilżył... jedyny plus to zapach, ale poza nim, te kosmetyki to sama chemia :(

  OdpowiedzUsuń
 7. świetna paczka, pięknie zapakowane kosmetyki.

  OdpowiedzUsuń
 8. Zawartość pięknie się prezentuję ;) Trzymam kciuki !

  OdpowiedzUsuń
 9. Chociaż cos pozytywnego gratuluje !!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 10. Wspaniała, zazdroszczę!

  OdpowiedzUsuń
 11. gratuluję:) ja też zostałam wybrana i od dwóch dni testuję żel pod prysznic i balsam do ciała:) już teraz mogę powiedzieć, że mają piękne, oryginalne zapachy :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2017 Kaczka z piekła rodem