16.12.14

Gwiazdka u Kaczki - WYNIKI KONKURSU

Przyznam, że jeszcze nigdy nie miałam takiego dylematu w kwestii wyboru zwycięzców konkursu. Nie dość, że liczba zgłoszeń była rekordowa, to ja sama chciałabym dla każdego być kaczym Mikołajem. Wasze odpowiedzi były cudowne - zabawne, wzruszające, bardzo poważne i kompletnie odjechane :) Przeczytałam wszystkie zgłoszenia kilkanaście razy i ciągle nie mogłam się zdecydować. Wybór jednak paść musiał, choć do ostatniego momentu w pamięci tkwiły mi jeszcze dwie odpowiedzi, które bardzo chciałabym nagrodzić, a niestety mój budżet jest ograniczony :(


Nagród jest 7, więc trzeba się było zdecydować na tą szczęśliwą 7.
Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim za udział, cieszę się, że konkurs się spodobał, z pewnością jeszcze nie raz będą podobne okazje do zabawy więc miło mi będzie jeśli ze mną zostaniecie :)

Nie przedłużając, laureaci konkursu prezentują się następująco:


Gratuluję Wam z całego serca, spośród takiej masy zgłoszeń, Wasze odpowiedzi urzekły mnie najbardziej. Z przyczyn technicznych i weryfikacyjnych, bardzo proszę o podesłanie mi swoich adresów do wysyłki ( mail: kaczmartak@gmail.com ), a także linka do swojego profilu na fb lub do nicka z google friends pod jakim mnie obserwujecie. Zdarza się, że ktoś nieuczciwie podszywa się pod inną osobę, więc jest to niezbędne. Ponadto, bardzo wiele zgłoszeń odrzuciłam z racji na nieprzestrzeganie regulaminu, będzie to dla mnie dodatkowe uzupełnienie czy wszyscy bawimy się uczciwie.

Na adresy czekam do piątku, jeśli ich nie otrzymam to na miejsce wskoczy osoba z listy rezerwowej :)

Jeszcze raz bardzo serdecznie gratuluję laureatom, a wszystkim biorącym udział w konkursie dziękuję za wspólną zabawę. Bądźcie czujni, bo kolejne konkursy z pewnością już niedługo :)

21 komentarzy:

  1. Gratuluje wszystkim szczesliwcom!!!

    OdpowiedzUsuń
  2. Standardowo rozczarowanie z mojej strony, ale gratulacje!

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2017 Kaczka z piekła rodem