22.12.14

Mikołaj, choinka, bombki, gwiazda czy reniferek? Wszystko! Świąteczny mani pierwszy raz z naklejkami od Born Pretty Store

Przygotowań do Świąt ciąg dalszy, od dziś zaczynam wielkie gotowanie. Znalazłam jednak chwilkę żeby pokazać Wam moje świąteczne pazurki, które zrobiłam na firmową Wigilię. Chciałam żeby było zabawnie - no i było, pstrokato i śmiesznie :) Do zdobienia użyłam naklejek wodnych z Born Pretty Store, to mój pierwszy raz z naklejkami wodnymi i jestem nimi zachwycona. Tym razem użyłam modelu BLE114, ale na święta czekają również BLE911 i BLE912 :)


Naklejki BLE114 to 2 zestawy po 10 sztuk naklejek z motywem Mikołaja, renifera, gwiazdy betlejemskiej, bombek i choinki + 3 naklejki awaryjne :) Oczywiście nie trzeba zdobić każdego z paznokci, jedna - dwie naklejki wystarczą i tworzą fajny, świąteczny, wesoły klimat :)


Same naklejki są naprawdę dobrej jakości, nawet taki laik i łamaga jak ja poradził sobie z nimi bez problemu. Dla ciekawych mogę jednak powiedzieć, że nie przykleja się ich tak samo jak tatuaży wodnych, modnych w czasach mojego dzieciństwa. Tutaj musimy zsunąć sobie wzorek palcem i ułożyć na paznokciu. Aplikacja prosto z papierka nie wchodzi w grę :)


Trzeba jednak przyznać, że trwałość naklejek jest świetna. Przykryte warstwą top coatu tworzą integralną warstwę z lakierem i nigdzie się nie "zahaczają". Bałam się, że zmycie tego cuda będzie graniczyło... właśnie z cudem. O dziwo naklejki zmywają się razem z lakierem bez żadnego problemu!


3 zł, a tyyyyle radości - jeśli jeszcze nie zaglądałyście na Born Pretty Store to nie zaglądajcie przed wypłatą :) Tam można oszaleć :) Jeśli jednak już zajrzycie to pamiętajcie o moim kodzie rabatowym HVB10 - daje on 10% rabatu :) Tegoroczne święta będę na moich paznokciach bardzo kolorowe :)

11 komentarzy:

Copyright © 2017 Kaczka z piekła rodem