7.8.15

Konkursowa przypominajka + 100 zł karnet do klubów fitness do oddania za free

Witam Was najchłodniej jak się da, mam miotacz śnieżek i procę z kostkami lodu i nie zawaham się jej użyć :) A tak na serio - dopiero zabieram się za sprzątanie bo w dzień ani chęci ani czasu na to nie miałam. W lodówce chłodzi się już ciacho na jutrzejszy wypad w gości. Moja aktywność ograniczyła się dziś do ugotowania obiadu i pójścia po prezent dla koleżanki na jej nowy dom. O dziwo mam wrażenie, że ludzie w tym upale jacyś życzliwści do siebie, bardziej wyrozumiali i nawet gadatliwi. Wspólny wróg jednak łączy hehe. Nie o upałach miałam zamiar jednak ględzić, a chciałabym tylko przypomnieć o kończącym się konkursie KLK.Wiele z Was po terminie zgłaszania pisze mi, że zapomniało. No to przypominam :)
Poza tym mam do oddania kartę MyLife o wartości 100 zł do wybranych klubów fitness. W moim mieście niestety ich nie ma, a szkoda żeby się zmarnowała. Szczegóły TUTAJ. Od razu mówię - oddam za darmo, nawet wyślę na swój koszt. Nic za to nie chcę :)Przesyłam mrożone całusy i do jutra!

16 komentarzy:

 1. Ja na razie jestem anty sportowa po operacji :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Obecnie jestem w niemczech więc karta odpada ;/

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 4. No ja niestety nawet nie wiem co to za klub, a fitnes lubie tylko w reklamach :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Byłabym zainteresowana tą kartą, ale mam problem ze skontaktowaniem się z Tobą mailowo :< jeśli jest jeszcze aktualna to proszę, napisz do mnie na adres rudamiss1@gmail.com :) nie wiem czy to moja poczta robi głupie żarty czy o co chodzi :P

  OdpowiedzUsuń
 6. Ciekawe jak bardzo hojna będziesz przy okazji 10 urodzin bloga ;-) Gratulacje!

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2017 Kaczka z piekła rodem